Grudzień to dla maluchów magiczny okres, ponieważ wtedy czekają na śnieg, wolne od lekcji oraz ogrom podarków

Oseski cały rok nie mogą się doczekać aż przyjdzie grudzień, ponieważ wtedy przychodzi Mikołaj oraz ubiera się choinkę. To dla nich wSPAniały czas.


Dzieci lubią Prezenty.


Kukły wśród chryzantem
Napisał: Valter Wei
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ważnym dniem są dla nich pewnie urodziny, ale także grudniowe święta. W pewnych rejonach naszej ojczyzny szkraby dostają w grudniu prezenty aż dwa razy — na Mikołaja, który jest 6 grudnia oraz na Boże Narodzenie, które przypada pod koniec grudnia. Zwykle prezenty zostawia wówczas Mikołaj, choć różnie nazywa się on w różnych regionach. W Poznaniu przykładowo mówią na niego Gwiazdor. Jednakże niezależnie od momentu i imienia, najistotniejsze wydaje się być to, że maluchy czekają z utęsknieniem na prezenty. Jeśli mamy małe szkraby, to musimy kupić strój Mikołaja. Będziemy mogli wówczas przebrać się, aby nasze oseski nas nie rozpoznały. Będzie to dla nich super przeżycie. Zatem jeżeli chcemy mieć taki strój Mikołajki zapewne zapadną w pamięci domowników na wiele dni. Będziemy mieli duży worek prezentów, ale także czerwony kostium. Brzuch wypełnimy poduszką. Obowiązkowo trzeba będzie mieć też czapkę i gęstą, białą brodę. By dopełnić obraz, będziemy musieli spiąć gruby brzuch szerokim paskiem. Tak będziemy mogli zaprezentować się dzieciom. Najistotniejsze jest to, aby nas nie poznały.
Jeśli niepokoimy się, że nas zdemaskują, to warto poprosić o zagranie roli Mikołaja kogoś z przyjaciół. Choć pewnie maluchy i tak najbardziej będą zaciekawione zawartością worka z prezentami.

Pasjonuje Cię tego rodzaju problematyka? Jeżeli tak, to zobacz polecane info (https://www.btzielonadolina.pl/praga-z-fontannami/trip) analogicznych postów, ponieważ one niewątpliwie też są godne Twojego zainteresowania.

Kostium najlepiej kupić online.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-19 08:08:48
Tagi: SPA, Prezenty, prezent

Rock'n'Roll - od userów

Informacje

Starsze

Napisane

Muzyczna ewolucja

Posty