W jaki sposób zorganizować interesującą integracyjną imprezę?

Impreza firmowa - dla jednych straszna rzecz, dla drugich doskonała zabawa. Co uczynić, ażeby Twoi pracobiorcy wrócili zadowoleni z takowego wyjazdu?


obrączki
Napisał: Tomasz Lewicki
Na podstawie: http://www.flickr.com


kurs organizacji imprez
Napisał: Dekoria.pl
Na podstawie: Dekoria.pl
Każdy, kto chociaż przez rok pracował w jakiejś korporacji, wie czym jest tzw. impreza firmowa. Wykorzystując fundusz socjalny, firmy urządzają wyjazdy do wczasowych ośrodków albo na paintball, pozostałe zabierają ich do pubów bądź na paintball. Najlepiej, aby pracownik jaki będzie absorbował się organizacją tego rodzaju imprezy, miał ukończony kurs organizacji imprez. Jeśli firmy potrzebują, mogą też skorzystać z usług kompetentnej firmy urządzającej takie wydarzenia. Dzisiaj wśród imprez firmowych królują dwa plany. Pierwszy to oszczędny, a więc wyjścia dla pracowników aranżowane we własnym zakresie. Kolejny - nieco bardziej rozbudowany - to głównie zapewnienie pracobiorcom nowoczesnego oprzyrządowania a także ciekawych atrakcji.


Pozytywka
Napisał: Weltbild.pl
Na podstawie: Weltbild.pl


Teraz zdecydowanie na topie są tak zwane gry z akcją. Klient wymyśla dowolny temat, następnie firma przygotowuje scenariusz, wynajmuje aktorów i instruktorów. To coś na kształt gry miejskiej, jednak aranżuje się je zarówno w miastach jak też w plenerze.

Nie wszystkich wiadomości dowiesz się się z tygodników. Jeżeli chcesz przeczytać o ciekawych przypadkach wejdź na nasze serwisy (https://www.btzielonadolina.pl/) www.

Popularne są też z tej przyczyny, że możemy je przyszykować na miejscu i nie ma potrzeby wyruszania poza miasto. Wyjścia w stylu "kręgielnia i alkohol" już są zdecydowanie passe.


Ludzie chcą kontaktu z naturą, wyjścia na boisko siatkówki itp. Coraz to ogromniejszą popularność zyskują imprezy dla maluchów. Tam zatrudnieni mają szansę na integrację nie przy alkoholu, ale doglądając zabawiających się pociech.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-01-18 08:17:35
Tagi: podróż, miasto, typ

Rock'n'Roll - od userów

Informacje

Starsze

Napisane

Muzyczna ewolucja

Posty