September 2019 archive

Nadchodzący koniec roku edukacyjnego to dla nauczycieli okres podsumowań i nagradzania znakomitych uczniów

rozdanie dyplomów
Napisał: AFS-USA Intercultural Programs
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z roku na rok, końcem czerwca w każdej szkole w Polsce następuje galowe zakończenie roku szkolnego będące tym samym początkiem najprzyjemniejszego okresu w życiu uczniów. Nim to natomiast zajdzie konieczne jest podsumowanie mijającego roku szkolnego, jakie zajmuje szczególnie wiele okresu nauczycielom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-30 05:56:53
Tagi: nagrody, uczeń, odznaczenie, goście, wyróżnienie

Impreza karnawałowa? Dowiedz się, gdzie dostaniesz rewelacyjne przebrania, którymi oczarujesz swoich znajomych i dobierz świetnie pasujący do ciebie strój

karnawał
Napisał: Arcadiuš
Na podstawie: http://www.flickr.com
Większość z nas lubi okres karnawałowy, w którym można chodzić na fantastyczne imprezy aż do wschodu słońca. Kiedy w niedzielę dopiero co ockniemy się po jednym z takich przyjęć, natychmiast zastanawiamy się, w które miejsce pójść w następnym tygodniu, gdyż tak świetnie się bawiliśmy. W szczególności lubimy przyjęcia z przebraniami, gdyż to ogromna frajda, nawet dla dorosłych, jacy w ostatnich czasach pewnie przebierali się w przedszkolu. Ale gdzie wyszukać takie przebrania i na jaki strój się zdecydować, by czuć się w nim dobrze?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-29 21:18:53
Tagi: imprezy, zakupy, towar

Czemu warto spędzić sylwestra w górach

sztuczne ognie
Są takie chwile w ciągu roku, które chcielibyśmy spędzić w niecodzienny sposób. Marzymy, aby stały się szczególnie zapamiętane. Do takich dni bez wątpienia należy Sylwester. Powitanie Nowego Roku wymaga wyjątkowej scenerii. Dlatego niezwykle często imprezę sylwestrową obmyślamy nawet kilka miesięcy prędzej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-26 01:48:08
Tagi: Sylwester, Zakopane, Spacer, powietrze, miejscowość

Gdzie warto pojechać na urlop w Polsce - atrakcyjne i interesujące miejsca

jezioro
Napisał: Saadick Dhansay
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masa osób entuzjastycznie podróżuje za granicę - Grecja, Rzym, Paryż - na pewno te i masa innych miejsc zachwyca ślicznymi zabytkami i wspaniałą fauną oraz florą. Jednakże Polska też jest ładnym krajem i ma faktycznie wiele do zaoferowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-24 15:10:17
Tagi: góry, rejony, górskie schroniska