September 2019 archive

Nadchodzący koniec roku edukacyjnego to dla nauczycieli okres podsumowań i nagradzania znakomitych uczniów

rozdanie dyplomów
Napisał: AFS-USA Intercultural Programs
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z roku na rok, końcem czerwca w każdej szkole w Polsce następuje galowe zakończenie roku szkolnego będące tym samym początkiem najprzyjemniejszego okresu w życiu uczniów. Nim to natomiast zajdzie konieczne jest podsumowanie mijającego roku szkolnego, jakie zajmuje szczególnie wiele okresu nauczycielom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-30 05:56:53
Tagi: nagrody, uczeń, odznaczenie, goście, wyróżnienie

Impreza karnawałowa? Dowiedz się, gdzie dostaniesz rewelacyjne przebrania, którymi oczarujesz swoich znajomych i dobierz świetnie pasujący do ciebie strój

karnawał
Napisał: Arcadiuš
Na podstawie: http://www.flickr.com
Większość z nas lubi okres karnawałowy, w którym można chodzić na fantastyczne imprezy aż do wschodu słońca. Kiedy w niedzielę dopiero co ockniemy się po jednym z takich przyjęć, natychmiast zastanawiamy się, w które miejsce pójść w następnym tygodniu, gdyż tak świetnie się bawiliśmy. W szczególności lubimy przyjęcia z przebraniami, gdyż to ogromna frajda, nawet dla dorosłych, jacy w ostatnich czasach pewnie przebierali się w przedszkolu. Ale gdzie wyszukać takie przebrania i na jaki strój się zdecydować, by czuć się w nim dobrze?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-29 21:18:53
Tagi: imprezy, zakupy, towar

Czemu warto spędzić sylwestra w górach

sztuczne ognie
Są takie momenty w ciągu roku, które chcielibyśmy spędzić w wyjątkowy sposób. Pragniemy, by były szczególnie zapamiętane. Do takich dni z pewnością należy Sylwester. Powitanie Nowego Roku wymaga specjalnej scenerii. Dlatego niezwykle często imprezę sylwestrową planujemy nawet kilka miesięcy prędzej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-26 01:48:08
Tagi: Sylwester, Zakopane, Spacer, powietrze, miejscowość

Gdzie warto pojechać na urlop w Polsce - atrakcyjne i interesujące miejsca

jezioro
Napisał: Saadick Dhansay
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masa osób entuzjastycznie podróżuje za granicę - Grecja, Rzym, Paryż - na pewno te i masa innych miejsc zachwyca ślicznymi zabytkami i wspaniałą fauną oraz florą. Jednakże Polska też jest ładnym krajem i ma faktycznie wiele do zaoferowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-09-24 15:10:17
Tagi: góry, rejony, górskie schroniska

Rock'n'Roll - od userów

Informacje

Starsze

Napisane

Muzyczna ewolucja

Posty