Dekoracje sal weselnych- jakim sposobem zdecydować się na właściwe kolory?

Kiedy przygotowania do wesela idą pełną parą, nie przestać pamiętać także o teoretycznych szczegółach, takich jak dekoracje najważniejszych placówek, jak i także wielu rzeczy. Może dla nielicznych przyszłych małżonków, są to kwestie w pewnych sytuacjach mało ważne, to jednak warto pomyśleć o ostatecznym wyglądzie całej oprawy.

Zasadniczym czynnikiem oddziałującym na decyzję ma charakter i kolorystyka sali weselnej. To ona nade wszystko dyktuje nam styl, jakiego koloru będziemy musieli się trzymać, chyba że jest to wyjątkowo elegancka sala, w jakiej nic się nie odznacza. Bez względu na rodzaj i barwę ścian, zawsze sprawdza się kolor biały, zwłaszcza, jeżeli panna młoda wybierze białą suknię. Biały kolor jest subtelny, rozjaśnia salę i dodaje niesamowitej lekkości. Sprawdź dla przykładu tutaj: .

Jeśli czytany artykuł całkowicie Cię wciągnął, to zobacz odmienny pomocny serwis (www.habapolska.pl/), który też ma zbliżone dane na opisywany temat.Idealne będą malutkie bukieciki na stołach, białe tiule na krzesła i takie same obrusy, ponieważ biel to niezwykle elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi kolorami, m.in. różem, wrzosem, lawendą czy brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by wzbogacić kolorystkę wnętrza i dodatkowo uczynić ją bardziej przyjemną. Jeśli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, by pasowały do naszej stylizacji i nie gryzły się z salą, w której planujemy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć albo kupić suknie dla druhen,
sala weselna
Napisał: Chauchi - It's My Life
Na podstawie: http://www.flickr.com
ozdobić samochód i kościół, jak również wykonać zaproszenia. Latem i wiosną sprawdzą się wszystkie ”wesołe” kolory, zimą możemy nieco stonować, by kolorystyka weselna współgrała z zimowym klimatem.

Najistotniejsze to nie zostawiać wszystkiego na koniec, by nie okazało się, iż każdą decyzję musimy podjąć w pośpiechu, ponieważ to idealna droga do kłótni i niezgody. Rozpocznijmy przygotowania na parę miesięcy przed ceremonią, a na wszystko znajdziemy odpowiednio dużo czasu i nasze wesele będziemy przypominać sobie z radością, a nie z żalem, iż nie wszystko poszło tak jak chcieliśmy. Dekoracje sal weselnych (polecam zajrzeć) to w istocie ważny element, toteż jak najszybciej powinniśmy o nich pomyśleć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-18 17:28:42
Tagi: dekoracje, sala, przygotowania, starania