Jak urządzić imprezę mikołajkową dla przedszkolaków?

Mikołajki to dla maluchów jeden z najważniejszych dni w roku. Wizyta dziadka z brodą to sztywny fragment w przedszkolu a także szkole podstawowej. Coraz nagminniej spotkania mikołajkowe aranżują dla swych pracobiorców i ich dzieci prywatne firmy, troszcząc się w tenże sposób o dobry klimat w firmie.
Warto pamiętać o paru fundamentalnych sprawach, jakich nie wypada pominąć podczas planowania takiej imprezy.


Ogromna, obszerna sala to podstawa dobrej zabawy. Ważne by lokal znajdował się w przystępnym położeniu dla uczestników zabawy. Gdy impreza mikołajkowa ma miejsce w przedszkolu musimy w taki sposób przemeblować salę by wystarczyło nam miejsca- impreza mikołajkowa. Prezenty muszą być urozmaicone zależnie od wieku dzieci, natomiast ich zawartość raczej identyczna dla każdej grupy wiekowej. Upominek mikołajkowy zawiera zazwyczaj słodkości w postaci mikołaja z czekolady, pierników, batonika, cukierków, tabliczki czekolady. Jeśli posiadamy dostęp do świeżych owoców, należałoby je także dodać do mikołajkowej paczki. Interesującym pomysłem na podarki dla dzieciaków są zabawki, które mają walor edukacyjny. Niezmiernie popularne są ekologiczne drewniane zabawki. Przygotowanie paczek świątecznych najlepiej powierzyć zewnętrznej jednostce, która przygotuje zestawy zależnie od naszego budżetu i dowiezie paczki pod wskazany adres.


Lotnisko
Napisał: Atomic Taco
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie jest sekretem, iż udana zabawa dla maluchów to rzecz dobrego programu oraz w szczególności osób prowadzących.
Na rynku odnajdziecie wiele przedsiębiorstw aranżujących mikołajki w przedszkolu jak też inne imprezy dla dzieci w różnorodnych cenach- mikołajki w przedszkolu. Wybierzcie atrakcje dla przeróżnych grup wiekowych, warsztaty świąteczne, zakątki do zabawy dla trzylatków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-30 09:45:39
Tagi: czas, klimat, niespodzianki

Rock'n'Roll - od userów

Informacje

Starsze

Napisane

Muzyczna ewolucja

Posty