February 2016 archive

Język włoski raduje się coraz większym zainteresowaniem

nauka języka
Znając języki obce nie będziemy się bali podróżować

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-23 11:29:04
Tagi: praca, szkolenia, język obcy

Interesujące kalendarze ścienne - poznaj okazje

dni tygodnia
Napisał: Wendy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale wiemy, że doba po dobie mija nam następny rok. Do odliczania dni w każdym roku posiadamy kalendarze. Sporo osób korzysta z kalendarzy w smartfonach. To wygodna możliwość, bo możemy wpisać sobie przypomnienia wielu istotnych wydarzeń. Jednak jest też mnóstwo osób, które wybiera zwykłe kalendarze ścienne. Dzięki temu każda z osób, która pojawia się w pomieszczeniu, w którym wisi kalendarz może zobaczyć, jaki mamy dzień i czy w danym miesiącu są jakieś daty zaznaczone na czerwono, czyli czy mamy jakieś święta w konkretnym miesiącu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-19 16:26:05
Tagi: prezent, upominek, sklepy, klienci, podarunek

Najważniejsza uroczystość w życiu człowieka

namiot weselny
Napisał: county marquees
Na podstawie: http://www.flickr.com
Generalnie rzecz ujmując, w życiu każdego z nas możemy wyodrębnić kilka takich wydarzeń, które są najważniejsze i determinują w znaczny sposób kształt naszego życia. Nie ulega wątpliwości co do tego, że jedną z tego typu wydarzeń jest ślub, a zatem związanie się z drugą osobą na ogół na resztę naszego życia. Istotną częścią tego wydarzenia jest uroczystość weselna, na którą zapraszamy przede wszystkim całą naszą rodzinę, ale także przyjaciół, jak też znajomych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-18 12:19:06
Tagi: przyjęcie, wesele

Wydanie własnej książki: jak można to zrobić?

książka
Napisał: _dChris
Na podstawie: http://www.flickr.com
O wydaniu własnej książki marzy naprawdę mnóstwo osób. Oczywiście zanim książka trafi na prasę drukarską musi zostać napisana, zrecenzowana, a dopiero na końcu przesłana do wydawnictwa, które być może będzie zainteresowane jej wydaniem. Droga do opublikowania własnej książki jest więc naprawdę długa. Jak ją przejść?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-15 10:54:08
Tagi: autorzy, wydrukowanie, tomiki

Ciekawe oferty na upominek dla solenizanta

dyplom
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sięgając po upominek dla bliskiej osoby, warto skusić się na niebanalne prezenty, które zawsze spotykają się z zainteresowaniem solenizanta. W dobie naszych czasów wybranie tego typu produktów nie jest kłopotliwe, ponieważ można je nabyć za pośrednictwem wielu sklepów online. Warto zastanowić się, jakie propozycje są współcześnie najmodniejsze na naszym rynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 10:41:30
Tagi: prezent, upominek, zawody sportowe