February 2016 archive

Język włoski raduje się coraz większym zainteresowaniem

nauka języka
Znając języki obce nie będziemy się bali podróżować

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-23 11:29:04
Tagi: praca, szkolenia, język obcy

Interesujące kalendarze ścienne - poznaj okazje

dni tygodnia
Napisał: Wendy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale wiemy, że doba po dobie mija nam następny rok. Do liczenia dni w każdym roku mamy kalendarze. Wielu ludzi wybiera kalendarze w telefonach. To wygodna opcja, bo możemy wstukać dla siebie przypomnienia różnych istotnych wydarzeń. Jednak jest też mnóstwo osób, które wybiera normalne kalendarze na ścianę. Przez, co każda osoba, która pojawia się w pomieszczeniu, w którym jest powieszony kalendarz może zobaczyć, jaki mamy dzień i czy w konkretnym miesiącu są jakieś daty zaznaczone na czerwono, czyli czy są jakieś święta w danym miesiącu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-19 16:26:05
Tagi: prezent, upominek, sklepy, klienci, podarunek

Najważniejsza uroczystość w życiu człowieka

namiot weselny
Napisał: county marquees
Na podstawie: http://www.flickr.com
Generalnie rzecz ujmując, w życiu każdego z nas możemy wyróżnić kilka takich wydarzeń, które są najistotniejsze i determinują w istotny sposób kształt naszego życia. Nie ulega wątpliwości co do tego, że jedną z tego rodzaju wydarzeń jest ślub, a więc związanie się z drugą osobą zwykle na resztę naszego życia. Integralną częścią tego typu wydarzenia jest uroczystość weselna, na którą zapraszamy w pierwszej kolejności całą naszą rodzinę, ale także przyjaciół, jak też ludzi z pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-18 12:19:06
Tagi: przyjęcie, wesele

Wydanie własnej książki: jak można to zrobić?

książka
Napisał: _dChris
Na podstawie: http://www.flickr.com
O wydaniu własnej książki marzy bardzo wiele osób. Rzecz jasna zanim książka trafi do drukarni musi zostać napisana, oddana do recenzji, a dopiero później przesłana do wydawnictwa, które być może będzie chciało ją wydać. Droga do wydania własnej książki jest więc naprawdę długa. Jak ją przejść?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-15 10:54:08
Tagi: autorzy, wydrukowanie, tomiki

Ciekawe oferty na upominek dla solenizanta

dyplom
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sięgając po upominek dla kogoś bliskiego, warto skusić się na niebanalne prezenty, które za każdym razem spotykają się z aprobatą jubilata. W dobie naszych czasów wybranie tego typu produktów nie jest trudne, ponieważ można je kupić za pośrednictwem wielu sklepów online. Warto pomyśleć o tym, jakie propozycje są obecnie najmodniejsze na polskim rynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 10:41:30
Tagi: prezent, upominek, zawody sportowe