September 2015 archive

Fotobudka jako zapewnienie radości na imprezie

fotobudka
Napisał: Foto Szok
Na podstawie: http://www.foto-szok.pl/
Zapotrzebowanie na przeróżnego typu rozrywki na imprezach jest i jest coraz wyższe. Wynaleziony przez Josephewitza sposób prędkiej i osiągalnej dla wszelkich możliwości wykonywania fotografii przyjął się i rozpowszechnił na całym świecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-23 15:07:38
Tagi: RETRO, zabawy, fotobudka

Dowiedziałeś się o urodzinach przełożonego? Podaruj mu prezent, a na pewno zostaniesz doceniony

pudełko z kokardką
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kupowanie prezentów to wielka sztuka, w szczególności jeżeli mówimy o upominku dla szefa. W tym przypadku musimy się faktycznie postarać, aby nie popełnić żadnej gafy i podarować coś fajnego. Jeśli nie możesz niczego wymyślić, musisz poznać kilka dobrych propozycji, z jakich na pewno wybierzesz coś należytego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-16 14:37:43
Tagi: głośniki, alkohol, upominki, długopisy

Jeśli po potańcówce chcemy prowadzić pojazd przyda nam się alkomat alkohit

alkohol
Napisał: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak wiadomo na obecną chwilę dużo osób pragnie nie tylko bez ustanku pracować i męczyć się normalnym życiem, ale także potrzebuje wyjątkowo dużo czasu wypoczynku, jaki służy nie tylko dobrej rozrywce i poznawaniu nowych znajomości, ale również przede wszystkim służy do naładowania baterii do dalszej, coraz to cięższej roboty. Nie ma się czemu dziwić, iż ludzie coraz więcej pragną wypoczywać, ponieważ jak pokazują mnogie badania niezmiernie dużo osób wykonuje jakąś pracę coraz to więcej, przez co występuje u nich syndrom przemęczenia, którym może posiadać bardzo ujemny wpływ nie tylko na ich zdrowie, ale również pewność wykonywanej pracy, przez co też pośrednio może odpowiadać za bezpieczeństwo innych pracowników danej firmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-03 14:58:51
Tagi: zdrowie, alkohol, odpoczynek, bezpieczeństwo