Muzyka do filmów sprzedawana jest osobno

Kiedy ktoś zaczyna robić filmik, posiada nadzieję, że dotrze on do znacznej rzeszy odbiorców i zanotuje spory sukces. Przez to także dokładnie dobiera zagadnienie, ludzi którzy powinni grać konkretne role, scenografię, a nawet muzykę, która ma towarzyszyć najważniejszym scenom.


słuchanie muzyki
Napisał: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tylko takie powiązanie daje nam gwarancję, że wszystko będzie przygotowane w właściwy sposób, a co się z tym łączy, że filmik będzie w stanie dotrzeć do milionów ludzi- . Co więcej trzeba również prędzej zorientować się w tym, co potencjalni widzowie chcieliby widzieć, tak by mieć pewność, że udało nam się trafić w ich gust oraz zaproponować im to, na co od dawna czekali.


Muzyka do filmów ma poruszać odbiorców
Trzeba zadbać o to, aby muzyka, która zjawia się w konkretnym filmie oddziaływała już samodzielnie swoją melodią, a tekst powinien się wpisywać w ogólne przesłanie konkretnego obrazu.

Podoba Ci się ów tekst? Zatem na pewno masz ochotę przeglądnąć więcej. Jeżeli tak, to wejdź w podany link i idź do źródła. Miłej lektury!

Im większy sukces odnotowuje dany filmik, tym większa jest możliwość, że później muzyka do filmów będzie sprzedawana osobno na płytach i będzie można jej słuchać w każdym momencie. Nierzadko staje się także tak, że jakiś utwór jest hitem właśnie przez to, że był zastosowany w jakimś hicie i po prostu wszyscy, którzy oglądali konkretny film, tą muzykę kojarzą oraz pragną ją posiadać- Im wspanialej to wszystko będzie dopasowane, tym mocniej będzie docierało do widzów, a to będzie przecież najważniejsze.


W każdym filmiku okazuje się być parę utworów
W każdym filmie, mamy najczęściej kilka utworów muzycznych, co powoduje, że zawsze znajdzie się taki, który dotknie jakąś delikatną nutę u widza. Przez to także okazuje się być sporo utworów, które kojarzymy właśnie z filmikami, a dopiero później dowiadujemy się, że mamy szansę je kupić na płycie oraz słuchać ciągle, jeżeli pojawi się taka potrzeba.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-27 15:10:13
Tagi: muzyka, Filmy

Rock'n'Roll - od userów

Informacje

Starsze

Napisane

Muzyczna ewolucja

Posty