March 2015 archive

Czy aby na pewno warto organizować spotkanie pracownicze w lokalu?

Napisał: vanec
Moim skromnym zdaniem często sytuacja jest taka, że posiadamy niewielkie mieszkanie, w którym trudno urządzić duży obiad, nie wspominając już o komunii. I z tego powodu rośnie ilość spotkań komunijnych, które są wyprawiane w restauracjach. Moim skromnym zdaniem takie rozwiązanie jest doskonałym posunięciem. Sam wychodzę z założenia, że jeśli komunia, to tylko w restauracji. Rozumiem aspekt pieniężny, lecz często pieniądze bez żadnego kłopotu by się odnalazły. Takie mam spostrzeżenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-30 15:35:40
Tagi: smak, gotowanie, obiad, cennik, komunia, integracja, wydatek

Jaki prezent ucieszy najbardziej kobietę?

Biżuteria dla fanów sagi „Zmierzch”
Napisał: Diva
Na podstawie: Diva
Jeżeli jesteś facetem i zastanawiasz się właśnie, co mógłbyś podarować swojej kobiecie w prezencie, wtedy pragniemy rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości - bez wątpienia najlepszym prezentem w wypadku właściwie każdej dziewczyny będzie biżuteria.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-20 14:30:36
Tagi: prezent

Co włożyć na pierwszą randkę

ubranie
Napisał: MOHITO
Na podstawie: MOHITO
W co się przyodziać na randkę? - tenże dylemat z pewnością nie raz nie pozwalał ci usnąć. Przecież wiadomo, iż liczy się pierwsze wrażenie. Mężczyźni wszak patrzą na damy całościowo, więc swój ubiór winnaś dopracować w każdym pierwiastku. Powiadają, że to nie strój człowieka zdobi, niemniej jednak wszystkie wiemy, że początkowe wrażenie jakie sprawimy na facecie, jest nadzwyczaj istotne, i z tej przyczyny na randce chcemy wyglądać jak najlepiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-12 07:54:33
Tagi: randka, garderoba, biżuteria, elegancja

Gdy chcesz czerpać większą radość ze swojego modelarskiego hobby, kup akumulatory i wpraw model w ruch

Przenośna bateria Gum Plus
Napisał: Apple
Na podstawie: Apple
Modelarstwo zaliczane jest do jednych z bardziej cenionych form zajmowania czasu po pracy. Nie brak osób lubiących składanie różnorodnych modeli, tak i pociągów, pojazdów militarnych, jak i wozów oraz samolotów. Z gotowych egzemplarzy można przygotować oryginalną makietę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-05 11:22:31
Tagi: akcesoria, model, samolot

Escape room - nowy aspekt rozrywki w metropolii państwa.

escape room
Napisał: thornet_
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu rozrywka postrzegana była jako wyjście do kina, teatru bądź zebrania w gronie przyjaciół. Gdy zbieraliśmy się z kolegami zazwyczaj umilaliśmy sobie czas grając w gry planszowe, grając w karty jak i gry ruchowe tzw. Twister.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 10:27:31
Tagi: gra komputerowa, rozrywka, pokój