March 2015 archive

Czy aby na pewno warto organizować spotkanie pracownicze w lokalu?

Napisał: vanec
Według mnie w wielu przypadkach realia są takie, że posiadamy małe mieszkanie, w którym ciężko zorganizować duży obiad, nie mówiąc już o komunii. I dlatego wzrasta ilość spotkań komunijnych, które są wyprawiane w restauracji. Moim skromnym zdaniem takowe wyjście jest świetnym posunięciem. Osobiście myślę, że jeśli komunia święta, to tylko w lokalu. Rozumiem aspekt pieniężny, ale często pieniądze bez większego trudu by się znalazły. Takie mam spostrzeżenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-30 15:35:40
Tagi: smak, gotowanie, obiad, cennik, komunia, integracja, wydatek

Jaki prezent ucieszy najbardziej kobietę?

Biżuteria dla fanów sagi „Zmierzch”
Napisał: Diva
Na podstawie: Diva
Jeżeli jesteś facetem i zastanawiasz się właśnie, co mógłbyś podarować swojej kobiecie w prezencie, wtedy pragniemy rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości - bez wątpienia najlepszym prezentem w wypadku właściwie każdej dziewczyny będzie biżuteria.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-20 14:30:36
Tagi: prezent

Co włożyć na pierwszą randkę

ubranie
Napisał: MOHITO
Na podstawie: MOHITO
W co się przyodziać na randkę? - tenże dylemat z pewnością nie raz nie pozwalał ci usnąć. Przecież wiadomo, iż liczy się pierwsze wrażenie. Mężczyźni wszak patrzą na damy całościowo, więc swój ubiór winnaś dopracować w każdym pierwiastku. Powiadają, że to nie strój człowieka zdobi, niemniej jednak wszystkie wiemy, że początkowe wrażenie jakie sprawimy na facecie, jest nadzwyczaj istotne, i z tej przyczyny na randce chcemy wyglądać jak najlepiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-12 07:54:33
Tagi: randka, garderoba, biżuteria, elegancja

Gdy chcesz czerpać większą radość ze swojego modelarskiego hobby, kup akumulatory i wpraw model w ruch

Przenośna bateria Gum Plus
Napisał: Apple
Na podstawie: Apple
Modelarstwo zalicza się do jednych z popularniejszych form spędzania wolnego czasu. Nie brak osób lubiących składanie różnych modeli, zarówno kolejek, pojazdów wojskowych, jak i aut i samolotów. Z przygotowanych modeli można przygotować interesującą prezentację.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-05 11:22:31
Tagi: model, samolot, akcesoria

Escape room - nowy aspekt rozrywki w metropolii państwa.

escape room
Napisał: thornet_
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze kilka lat temu przyjemność postrzegana była jako wyjście do kina, teatru bądź spotkania w gronie znajomych. Jak już zbieraliśmy się z kolegami standardowo umilaliśmy sobie czas grając w gry planszowe, gry karciane oraz gry sprawnościowe jak np. Twister.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 10:27:31
Tagi: pokój, rozrywka, gra komputerowa