February 2015 archive

Znakomita orkiestra to powodzenie Waszego wesela.

Taniec pary młodej
Napisał: Katsu Nojiri
Na podstawie: http://www.flickr.com
Okres przygotowań ślubnych dla wielu par jest wyjątkowo stresujący. Wynajęcie sali, spis gości, strój dla pary młodej. Wizyta u dekorator wnętrz czy poszukiwanie kamerzysty. Każdego przyprawia to o ból głowy. Co najgorsze przygotowania do zaślubin jak i wesela trwają wiele miesięcy. Tymczasem to nie wszystko, bo zazwyczaj cała oprawa muzyczna w tym najważniejszym dniu, zostaje przeprowadzona przez bardzo dobrą kapelę instrumentalną lub dj-a. Zazwyczaj tu Młoda Para ma spory kłopot, bo czym kierować się żeby znaleźć dobry zespół na wesele.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-27 16:10:30
Tagi: informacje, wiadomości, organizacja, przygotowania, zapytanie

Czy warto wypożyczyć catering do obsługi imprezy weselnej?

jedzenie na imprezy
Napisał: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Na podstawie: http://www.flickr.com
Organizacja imprezy weselnej niewątpliwie do prostych nie należy. Młodzi muszą zatroszczyć się o odpowiedni zespół, rzetelnego fotografa, kamerzystę, lokal czy pożywienie. Problemów do rozwikłania jest dużo również wokół przygotowania formalności ślubnych, odbycia kursu przygotowującego do małżeństwa, doboru garderoby i zaproszenia najbliższych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-18 11:58:26
Tagi: Menu, wesela, lokal, goście

Czy słuchana przez maleństwa muzyka klasyczna wpływa na rozwój intelektu?

pianino
Napisał: rhodesj
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy rodzic chce, jak najcudowniejszej przyszłości dla swojego dziecka. Aby rozwijać jego inteligencję już w życiu prenatalnym puszczają maleństwu Requiem Mozarta oraz symfonie Beethovena. Pytane mamy zapewniają, że jest to niezbędny element, który może dać dobre warunki rozwoju dla malucha.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-17 12:29:48
Tagi: muzyka, słuch

Dobry przegląd typów utworów muzycznych

na koncercie muzycznym
Napisał: Chris Musil
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sztuka, jakiej tworzywem jest dźwięk towarzyszy ludziom w rozlicznych odmianach od stuleci. Trudno w sposób bezdyskusyjny wskazać chociaż w przybliżeniu datę pojawienia się muzyki. Wiemy jednakże, że już jednostajne śpiewy ludzi zamieszkujących jaskinie były pierwszą próbą jej stworzenia. Neandertalczyk na pewno śpiewał żeby dodać sobie otuchy i poprawić samopoczucie. W erze Antyku miał miejsce rozwój muzyki. Przede wszystkim zaistniały liczne instrumenty strunowe (np. harfa, lira) i dęte drewniane (np. fujarki). Nie brak było również tych najoryginalniejszych jak chociażby muszli.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-17 12:28:37
Tagi: hip-hop, blues, metal, heavy metal

Czy istnieje na odległość? Czy jest realna czy to tylko marzenie? Co o tym sądzić?

Miłość w wielkim mieście
Napisał: Antonio Tajuelo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele osób żyje zupełnie samotnie. Niektórzy powiedzą w tej chwili, że to taka oznaka naszych czasów, ponieważ dzisiaj bardziej modne jest życie w pojedynkę, jako singiel, natomiast zakładanie rodziny, potomstwo, to raczej za dużo zamieszania. Oczywiście, wiele osób może tak to rozumieć, jednakowoż za wiele jest tutaj różnorodnych czynników, aby wskazać jedną główną przyczynę. Z pewnością na to, że jest mniej rodzin wpływa fakt, iż żyjemy w innych czasach, tak samo, jak to, że mało dzieci przychodzi na świat głównie ma wpływ czynnik ekonomiczny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-06 10:02:20
Tagi: Wielka Brytania, randki, UK, związki, portale randkowe

Rock'n'Roll - od userów

Informacje

Starsze

Napisane

Muzyczna ewolucja

Posty